Husqvarna Motorcycles Midwinter Sale

Husqvarna Motorcycles Midwinter Sale

Teraz je ten najlepší čas na výhodné nákupy

Využite náš zimný výpredaj a nakúpte zľavnené funkčné a voľnočasové oblečenie alebo príslušenstvo k offroad i cestným motocyklom u zúčastnených predajcov Husqvarna Motorcycles. Predtým ako príde na rad nová kolekcia roku 2021, je perfektný čas na nákup zľavneného tovaru sezóny 2020. Toto je ten správny čas na nákup oblečenia Husqvarna alebo doplnkov Husqvarna.

Vzhľadom na súčasnú COVID-19 situáciu sa prosím najskôr kontaktujte s vašim predajcom Husqvarna Motorcycles, dodržiavajte všeobecné nariadenia a sledujte zmenu otváracích hodín alebo využite alternatívne nákupy prostredníctovm online predaja u našich autorizovaných predajcov Husqvarna Motorcycles. 

FIND A DEALER

DEALER SEARCH
folder-teaser

Clothing shaped by the unique origins of our Scandinavian heritage.

Apparel

Browse all products
71782_Motocross Technical Accessories MY2021

Innovative technology with premium quality to enhance your ride

Technical Accessories

Browse categories

* Zimný výpredaj Husqvarna Motorcycles od 01.12. do 31.12. 2020. Platí len u zúčastnených autorizovaných predajcov Husqvarna Motorcycles. Pre viac informácií o predajcoch Husqvarna Motorcycles kliknite na link Dealer Search. Platí len do vypredania zásob. Prosím, dodržiavajte všeobecne platné opatrenia a sledujte obmedzenia vzhľadom na situáciu COVID-19.