Husqvarna Motorcycles Street Deals 2023

Zaži vzrušenie z jazdy s motocyklami Husqvarna!

S radosťou ti predstavujeme množstvo exkluzívnych ponúk, vďaka ktorým môžeš využiť príležitosť a vydať sa na svoju vysnívanú jazdu ešte dnes. Už nečakaj - urob si "svoj deň" rovno dnes!

Norden 901

Ušetri 1,500 EUR na modeli 2023.*

Nastal čas zažiť skutočné objavovanie na dvoch kolesách s modelom Norden 901. Prekonávaj najrôznejšie terény, od dokonalého asfaltu až po zvlnené štrkové cesty, prejazdy riek, vysokohorské priesmyky a všetky neznáme cesty, ktoré ležia za horizontom. Vychutnaj si výnimočnú, ľahko použiteľnú a inovatívnu technológiu, ako aj prvotriedne výkonnostné vlastnosti stroja, ktorý poskytuje jazdu vzbudzujúcu dôveru.

701 Supermoto

Ušetri 1,000 EUR na modeli 2023.*

701 Supermoto je mimoriadne schopný cestný motocykel, ktorý ťa odmení zážitkom z čistej, sústredenej jazdy a ktorý uprednostňuje zábavu pred všetkým ostatným. Predstav si, ako máš nad ním dokonalú kontrolu pri vstupe do zákruty a potom sebavedomo pridáš plyn, keď sa spustí trakčná kontrola citlivá na uhly náklonu. Keď vystrelíš z jednej zákruty do druhej s bleskurýchlym radením bez spojky, vieš, že zažívaš podstatu jazdy v jej najdynamickejšej podobe.

Svartpilen 125

Ušetri 500 EUR**

Tento výkonný cestný motocykel je určený pre jazdcov, ktorí chcú od svojho stroja viac než len obyčajný prostriedok na dochádzanie do práce. Chcú mať nadčasový pôžitok z vlastníctva niečoho jedinečného a výnimočného so všetkými modernými technológiami pre jazdu vzbudzujúcu dôveru. Výsledkom je vzrušujúcejší, úprimnejší a skutočnejší zážitok z jazdy na motocykli zabalený do kúsku výnimočného dizajnu, ku ktorému máš prístup už dnes.

Svartpilen 401

Ušetri 500 EUR**

Svartpilen 401 je dokonalým balíkom kompaktného výkonu a ľahkej obratnosti. Je to kvalitný motocykel s výrazným dizajnom, ktorý prináša oduševnený zážitok z jazdy. Svet je plný skvelých perspektív. Ale vrhnúť tento svižný jednovalec do série zákrut a potom využiť jeho dlhý zdvih k vystreleniu zo zákruty - dívajúc sa vpred- je určite pohľad, ktorý stojí za to hľadať. Zaži ho ešte dnes!

Vitpilen 401

Ušetri 500 EUR**

V minimalistickej konštrukcii modelu Vitpilen 401 je uložený sofistikovaný jednovalcový štvortaktný motor, ktorý prináša surový a autentický zážitok z jazdy. Kombinácia zachytávajúca nadčasové vzrušenie z jazdy - s úrovňou švédskej jednoduchosti, ktorá sa stratila v žiare moderného motocyklového dizajnu. Kompaktný a agilný - odborne skonštruovaný na dosiahnutie výnimočného výkonu - zredukovaný na holú podstatu toho, čím by mal motocykel byť.

* Promotion only valid when purchasing a new Husqvarna Motorcycles 2023 motorcycle shown. Valid from August 1st while stocks last. Only at participating Husqvarna Motorcycles dealers.

** Promotion only valid when purchasing one of the new motorcycles shown. Valid from August 1st while stocks last. Only at participating Husqvarna Motorcycles dealers.