• Mobility Service

 • Mobility Service

  Sinu mobiilsus on meie jaoks esmatähtis

  12 kuu pikkune tasuta Mobility Service igale uuena ostetud sõidukile ja kasutuses oleva sõiduki hooldus.  Husqvarna Motorcycles'i eluaegse* Mobility Service'iga oled 12 kuud kindlalt teel – ja seda tasuta. Iga hooldusega, mis on tehtud Husqvarna Motorcycles'i volitatud esindaja juures, pikeneb tasuta eluaegne Mobility Service kuni järgmise hoolduseni või maksimaalselt 12 kuu võrra! Tänu kogu Euroopas iga kell avatud Assistance Centerile ei valmista ka rikked suurt peavalu. Lisateabe saamiseks võta ühendust lähima Husqvarna Motorcycles'i volitatud esindusega.

  Mõned eelised

  • 24/7 abiliin
  • kohapeal remontimine või
  • pukseerimine
  • majutus
  • asendussõiduk
  • reisi jätkamine

  Meiega istud alati kindlalt sadulas...

  ENNE, KUI MIDAGI ETTE VÕTAD, HELISTA RIKKE KORRAL HUSQVARNA MOTORCYCLES’I ABIKESKUSE ABILIINILE!

  Pane tähele, et tasutakse ainult nende teenuste eest, mis on Husqvarna Motorcycles’i abikeskuse poolt heaks kiidetud!

  TEENINDUSE NUMBER:

  VÄLISRIIKIDES: +3726979184

  Kui sa ei ostnud mootorratast oma koduriigist, kehtib päritoluriigi kohta käiv teave.

  Hea teada

  Tasutakse ainult nende teenuste eest, mis on Husqvarna Motorcycles’i abikeskuse poolt heaks kiidetud. Helista mis tahes rikke korral abiliinile!

  Mobiilsusteenus kehtib mootorratastele, mis on ostetud järgmistest riikidest või mida on nendes riikides hooldatud: Austria, Belgia, Tšehhi Vabariik, Taani, Eesti, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Kreeka, Ungari, Itaalia, Läti, Leedu, Luksemburg, Holland, Norra, Poola, Portugal, Rumeenia, Slovakkia, Sloveenia, Hispaania, Rootsi, Šveits

   

  Kehtivusala

  Rikked, mis leiavad aset ühes nimetatud riikidest**.

  Ülevaade olulistest faktidest
  Koostööpartnerid

  Husqvarna Motorcycles ja ARC Europe

  Kindlustatud mootorrattad
  Ettevõtte Husqvarna Motorcycles mootorrattad, millel on 24 kuu pikkune tootjagarantii ja mis on lubatud tavaliikluses kasutamiseks.

  Soodustatud isik
  Omanik või juht ja kaasreisija

  Teenuse ulatus
  Kogu Euroopat kattev tihe teenuseosutajate võrgustik ja ööpäevaringselt töötav abitelefon. Teenus korraldatakse pärast sõiduki kerenumbri (VIN) kontrollimist Husqvarna Motorcycles'i abikeskuses, kuna mobiilsusteenus kehtib konkreetsele mootorrattale.

   

  Teenused

  Teenusega kaetud juhtumid
  Rikked, vandalism, vargus, varguse katse**** ja põleng.

  Kohapeal remontimine
  Kui mootorrattaga ei saa sõitu alustada või jätkata ning probleemi ei ole võimalik kohapeal lahendada, korraldab Husqvarna Motorcycles'i abikeskus remondi kohapeal.

  Pukseerimine
  Kui mootorrattaga ei saa teekonda alustada või jätkata ja probleemi ei ole võimalik kohapeal lahendada, korraldab Husqvarna Motorcycles’i abikeskus pukseerimise lähimasse Husqvarna Motorcycles’i volitatud esindusse (või koduesindusse, kui see on kuni 50 km kaugusel).

  Hoiustamine
  Rikke korral kuni 2 nädalaks enne mootorratta tagastamist omanikule / omanikupoolset vastuvõtmist / utiliseerimist.

  Varuosad
  Välisriigis tekkiva rikke puhul korraldab Husqvarna Motorcycles’i abikeskus vajaduse korral varuosade saatmise volitatud Husqvarna Motorcycles’i esindusse. Teenus hõlmab saatmiskulusid, kuid mitte varuosade maksumust.

  Utiliseerimine välisriigis
  Vandalismi-, põlengu-, varguse või varguse katse järel korraldatakse mootorratta utiliseerimine, kui mootorratas on saanud pöördumatuid kahjustusi. Teenus hõlmab transporti jäätmekäitluskohta, kuid mitte tollimakse ja ekspertiisikulusid.

  Majutus
  Kui mootorratast ei ole võimalik pärast Husqvarna Motorcycles’i volitatud esindusse pukseerimist samal päeval remontida ja rike ilmnes volitatud juhi elukohast rohkem kui 50 km kaugusel, hõlmab teenus kuni 2 inimese majutuskulusid kuni 4 ööks 3 tärni hotellis koos hommikusöögiga.

  Võtmeabi
  Kaotatud/varastatud/purunenud võtme puhul korraldatakse varuvõtme saatmine juhile (teenus hõlmab saatmiskulu) või Husqvarna Motorcycles’i volitatud esindusse, kui see on parim lahendus.

  Alati kindlalt sadulas
  Sõidukulud

  Vajaduse korral hüvitatakse kuni 77 eurot rikke kohta (sh käibemaks) transportimiseks Husqvarna Motorcycles’i volitatud esinduse, autorendiettevõtte, hotelli, raudteejaama, lennujaama jne vahel.

  Asendussõiduk
  Kui mootorratast ei ole võimalik pärast Husqvarna Motorcycles’i volitatud esindusse pukseerimist samal päeval remontida, korraldab Husqvarna Motorcycles’i abikeskus ilma läbisõidutasuta standardkindlustusega rendiauto (max kategooria B „Economy”) kuni remonttööde lõpetamiseni, aga mitte rohkem kui 4 tööpäevaks.*****

  Reisi jätkamine
  Husqvarna Motorcycles katab (max 2 inimese) reisikulud rikke tekkekohast reisi sihtkohta või volitatud juhi elukohta. Soovitatavad transpordiviisid:

  • takso, kui sihtkohta on vähem kui 50 km
  • 1. klassi pilet rongis, kui sihtkohta on 50 kuni 1000 km
  • turistiklassi lennukipilet, kui sihtkohta on rohkem kui 1000 km

  Transporditeenus
  Remonditud mootorratta transport

  Remonditud mootorrattale Husqvarna Motorcycles’i volitatud esindusse järeletulemisega kaasnevad kulud (transpordivahendid on samad nagu ülal nimetatud) hüvitab Husqvarna Motorcycles’i abikeskus. Kui juhil ei ole võimalik mootorrattale järele tulla, kaetakse mootorratta juhi koju transportimise kulud. Siinkohal hüvitab Husqvarna Motorcycles’i abikeskus ainult kulud, mis oleksid tekkinud juhi sõltumatust reisimisest sõidukile järeletulemise korral. Ülejäänud osa peab juht ise tasuma. Tellimisel korraldab Husqvarna Motorcycles’i abikeskus transpordi juhi valitud transpordifirma või kullerteenuse poolt, mille tellib juht ise ja ka tasub selle eest ise. Seejärel hüvitab Husqvarna Motorcycles’i abikeskus osa kuludest ülalkirjeldatud tingimustel. Seda teenust osutatakse vaid järgmiste juhtumite puhul:

  • rikked, vandalism, põleng (nii koduriigis kui ka välisriigis)
   varguse katse (ainult välisriigis)

  Remontimata mootorratta transport
  Kui mootorratast ei ole võimalik pärast Husqvarna Motorcycles’i volitatud esindusse pukseerimist 4 tööpäeva jooksul remontida, siis transporditakse mootorratas pärast Husqvarna Motorcycles’i abikeskuse hinnangut Husqvarna Motorcycles’i volitatud esindusse juhi elukohas (mitu transpordiviisi). Seda teenust osutatakse vaid järgmiste juhtumite puhul:

  • rikked, vandalism, põleng (nii koduriigis kui ka välisriigis)
  • varguse katse (ainult välisriigis)

   

  Kogu teabe leiad asukohast Husqvarna Motorcycles Mobility Service Folder:

  • Husqvarna Motorcycles Mobility Service 2023 EST Download

  * Eluaegne tähendab ühesilindrilistel mudelitel maksimaalselt 60 000 km või 8 aastat olenevalt sellest, kumb täitub varem, ja kahesilindrilistel mudelitel maksimaalselt 80 000 km või 8 aastat olenevalt sellest, kumb täitub varem.
  ** ALB, AND, AUT, BEL, BGR, HRV, CYP, CZE, DNK (k.a Fääri saared), EST, FIN, FRA (Euroopa territoorium, k.a Réunion), FYROM, DEU, GRC, HUN, ISL, IRL, ITA, SMR, VAT, LVA, LTU, LUX, MLT, MCO, NLD, NOR, POL, PRT, ROU, SRB, RUS, MNE, Kosovo, SVK, SVN, ESP, SWE, CHE, LIE, TUR ja GBR (Euroopa piirkond koos Gibraltari ja Kanalisaartega).
  *** Ühesilindrilise sõiduki puhul max 60 000 km või 8 aastat (olenevalt sellest, kumb täitub varem); kahesilindrilise sõiduki puhul max 80 000 km või 8 aastat (olenevalt sellest, kumb täitub varem)
  **** Vargus või varguse katse on kaetud, kui rike leiab aset välisriigis
  **** Kohalduvad autorendiettevõtte üldised teenusetingimused