• Mobility Service

 • Mobility Service

  Twoja mobilność jest naszym głównym priorytetem

  12 miesięcy bezpłatnej usługi Mobility Service przy każdym nowym zakupie i serwisie motocykla szosowego.


  Dzięki dożywotniej* usłudze Husqvarna Motorcycles Mobility Service masz zapewnione bezpieczeństwo na drodze – bezpłatnie, przez 12 miesięcy. Z każdym przeglądem u autoryzowanego dealera Husqvarna Motorcycles, Twoja bezpłatna dożywotnia usługa Mobility Service jest przedłużana do następnego przeglądu, tj. maksymalnie na 12 miesięcy! Centrum Assistance dostępne przez całą dobę w całej Europie sprawia, że nawet poważne awarie nie są wielkim nieszczęściem. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z autoryzowanym dealerem Husqvarna Motorcycles.

  Oto niektóre korzyści:

  • Infolinia 24/7
  • Naprawa na miejscu albo
  • Holowanie
  • Zakwaterowanie
  • Pojazd zastępczy
  • Możliwość kontynuowania podróży

  Z nami zawsze siedzisz pewnie w siodle…

  PRZED PODJĘCIEM JAKICHKOLWIEK DZIAŁAŃ W RAZIE AWARII PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z CENTRUM ASSISTANCE HUSQVARNA MOTORCYCLES!

  Należy pamiętać, że pokrywane są koszty tylko tych usług, które zostaną zatwierdzone przez Centrum Assistance Husqvarna Motorcycles!

  NUMER SERWISOWY:

  W KRAJU: 0800012013
  ZA GRANICĄ: +48 61 83 19 899

  Jeżeli motocykl został zakupiony poza granicami kraju, obowiązują warunki dla kraju pochodzenia.


  Dobrze wiedzieć:
  Pokrywane są tylko te usługi, które zostały zatwierdzone przez Centrum Assistance Husqvarna Motorcycles. W przypadku awarii zadzwoń na infolinię!

  Usługa Mobility obejmuje motocykle zakupione lub serwisowane w następujących krajach: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Szwajcaria, Węgry, Włochy

  Obszar obowiązywania

  Obejmuje awarie, które zdarzyły się w jednym z podanych krajów**.

  Ważne fakty w skrócie
  Partnerzy
  Husqvarna Motorcycles i ARC Europe

  Ubezpieczone motocykle
  Motocykle Husqvarna Motorcycles z 24-miesięczną gwarancją producenta, które są dopuszczone do użytku na drogach publicznych.

  Osoby uprawnione
  Właściciel lub kierowca i pasażer

  Zakres usług
  Dostęp do kompleksowej, ogólnoeuropejskiej sieci dostawców usług i centrum zgłoszeń obsługiwanego 24 godziny na dobę. Usługi są inicjowane przez Centrum Assistance Husqvarna Motorcycles po pozytywnej weryfikacji numeru identyfikacyjnego pojazdu (VIN), ponieważ usługa Mobility jest związana z motocyklem.

  Usługi

  Przypadki objęte ochroną
  Awarie, wandalizm, kradzież, próba kradzieży**** i pożar.

  Naprawa na miejscu
  Jeśli nie można rozpocząć lub kontynuować jazdy motocyklem, a problem da się rozwiązać na miejscu, Centrum Assistance Husqvarna Motorcycles zorganizuje naprawę na miejscu.

  Odholowanie
  Jeśli nie można rozpocząć lub kontynuować jazdy motocyklem, a problemu nie można rozwiązać na miejscu, Centrum Assistance Husqvarna Motorcycles zorganizuje holowanie motocykla do najbliższego dealera Husqvarna Motorcycles (lub do dealera w miejscu zamieszkania, jeśli znajduje się on w odległości mniejszej niż 50 km).

  Przechowywanie
  W przypadku awarii motocykl będzie przechowywany do chwili ponownego dostarczenia / odbioru / złomowania, ale maksymalnie przez 2 tygodnie.

  Części zamienneIm
  W przypadku awarii za granicą, Centrum Assistance Husqvarna Motorcycles w razie potrzeby zorganizuje dostawę części zamiennych do autoryzowanego dealera Husqvarna Motorcycles. W tym koszty wysyłki; z wyłączeniem kosztów części zamiennych.

  Złomowanie za granicą
  W przypadku wandalizmu, pożaru, kradzieży lub próby kradzieży motocykla, które można zakwalifikować jako szkodę całkowitą, zostanie zorganizowane złomowanie. Obejmuje transport do miejsca złomowania; nie obejmuje opłat celnych i honorariów rzeczoznawców.

  Zakwaterowanie
  Jeżeli motocykl nie może być naprawiony w dniu, w którym został odholowany do autoryzowanego dealera Husqvarna Motorcycles, a awaria nastąpi w odległości większej niż 50 km od domu upoważnionego kierowcy, zostanie pokryty koszt zakwaterowania dla maksymalnie 2 osób na maksymalnie 4 noce w hotelu 3-gwiazdkowym wraz ze śniadaniem.

  Usługa dostawy klucza
  W przypadku zagubienia / kradzieży / zniszczenia klucza, zostanie zorganizowana dostawa klucza zapasowego do kierowcy (łącznie z wysyłką) lub do autoryzowanego dealera Husqvarna Motorcycles, jeśli zostanie to uznane za najlepsze rozwiązanie.

   

  Zawsze pewnie w siodle

  Koszty przejazdu
  W razie potrzeby pokryjemy koszt przejazdu od/do autoryzowanego dealera Husqvarna Motorcycles, wypożyczalni samochodów, hotelu, dworca kolejowego, lotniska, itp. do kwoty 77 € na jedną awarię (w tym podatek VAT).

  Pojazd zastępczy
  Jeżeli motocykl nie może być naprawiony w dniu, w którym został odholowany do autoryzowanego dealera Husqvarna Motorcycles, Centrum Assistance Husqvarna Motorcycles zorganizuje wynajem samochodu (maks. klasa B „Economy”) z nieograniczonym przebiegiem i standardowym ubezpieczeniem do czasu zakończenia naprawy, ale nie dłużej niż na 4 dni robocze.*****

  Kontynuowanie podróży
  Centrum Assistance Husqvarna Motorcycles pokryje koszty podróży (maksymalnie dla 2 osób) z miejsca awarii do celu podróży lub do miejsca zamieszkania upoważnionego kierowcy. Sugerowane środki transportu:

  • Taksówki, jeśli cel podróży jest oddalony o mniej niż 50 km
  • Bilet kolejowy 1. klasy, jeśli miejsce docelowe znajduje się w odległości od 50 do 1000 km
  • Lot w klasie ekonomicznej, jeśli miejsce docelowe znajduje się w odległości większej niż 1000 km

   

  Usługi transportowe

  Transport naprawionego motocykla
  Koszt podróży w celu odebrania naprawionego motocykla od autoryzowanego dealera Husqvarna Motorcycles pokryje Centrum Assistance Husqvarna Motorcycles (środki transportu jak wyżej). Jeśli odbiór przez kierowcę nie jest możliwy, można zamówić transport pod adres zamieszkania. Jednakże Centrum Assistance Husqvarna Motorcycles zapewnia jedynie zwrot kosztów, które zostałyby poniesione, gdyby kierowca jechał sam, aby odebrać pojazd. Pozostałą kwotę kierowca musi zapłacić sam. Na życzenie Centrum Assistance Husqvarna Motorcycles zorganizuje transport za pośrednictwem firmy transportowej lub profesjonalnej usługi dostawy zleconej bezpośrednio i opłaconej przez kierowcę. Jak wspomniano powyżej, koszty po transporcie zostaną częściowo zwrócone przez Centrum Assistance Husqvarna Motorcycles. Usługa ta jest świadczona tylko w następujących przypadkach:

  • Awaria, wandalizm, pożar (zarówno w kraju, jak i za granicą)
  • Próba kradzieży (tylko za granicą)

  Transport nienaprawionego motocyklaJeżeli naprawa motocykla nie jest możliwa do wykonania w ciągu 4 dni od odholowania go do autoryzowanego dealera Husqvarna Motorcycles, motocykl zostanie przetransportowany – wedle uznania Centrum Assistance Husqvarna Motorcycles – do autoryzowanego dealera Husqvarna Motorcycles w miejscu zamieszkania kierowcy (usługa multi-carriage). Usługa ta jest świadczona tylko w następujących przypadkach:

  • Awaria, wandalizm, pożar (zarówno w kraju, jak i za granicą)
  • Próba kradzieży (tylko za granicą)

   

   

  Wszystkie informacje znajdziesz w folderze Husqvarna Motorcycles Mobility Service:

  • Husqvarna Motorcycles Mobility Service 2023 POL Download

  * Dożywotnio w przypadku modeli 1-cylindrowych oznacza maks. 60 000 km lub 8 lat – zależnie od tego, co nastąpi wcześniej, zaś w przypadku modeli 2-cylindrowych — maks. 80 000 km lub 8 lat – zależnie od tego, co nastąpi wcześniej.

  ** ALB, AND, AUT, BEL, BIH, BGR, HRV, CYP, CZE, DNK (w tym Wyspy Owcze), EST, FIN, FRA (terytoria europejskie, jak również Réunion), FYROM, DEU, GRC, HUN, ISL, IRL, ITA, SMR, VAT, LVA, LTU, LUX, MLT, MCO, NLD, NOR, POL, PRT, ROU, SRB, RUS, MNE, Kosowo, SVK, SVN, ESP, SWE, CHE, LIE, TUR i GBR (terytoria europejskie, w tym Gibraltar i Wyspy Normandzkie).

  *** W przypadku modeli 1-cylindrowych maks. 60 000 km lub 8 lat, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej, zaś w przypadku modeli 2-cylindrowych, maks. 80 000 km lub 8 lat, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej
  **** Kradzież i próba kradzieży są objęte ubezpieczeniem, jeśli zdarzenie ma miejsce za granicą
  ***** Obowiązują ogólne warunki wypożyczalni samochodów